Trainingsschema

Webshop

Handige links
Inloggen

Agenda
27-10 
BBQ Vikingschip
6-11 
RTC Duurstede ALV
10-11 
Voedselbank vrijwill
1-12 
Jacomij Sinterklaas
3-12 
Keepersclinic Zaal (
8-12 
Kerstdiner H2 & D1
15-12 
Kerstdiner JO18-1
Hele agenda
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Trainingsschema
Dit schema loopt van 21-8-2023 t/m 30-6-2024
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:15 JO10-Blauw Sara Emma Nagtegaal Veld 2 - D onder begeleiding van een De Ridder trainer circuittraining
17:00 - 18:15 JO9-Blauw Floor Schouten
Kiki de Boer
Lisette Israels
Veld 1 - D circuittraining
17:00 - 18:15 MO10-Blauw Daphne Sophie Nagtegaal
Pien Oteman
Veld 2 - AB onder begeleiding van een De Ridder trainer circuittraining
17:00 - 18:15 MO10-Geel Linde van Mourik
Marit de Kroon
Veld 2 - C onder begeleiding van een De Ridder trainer circuittrainig
17:00 - 18:15 MO9-Blauw Lisette Israels
Aafke Dik
Merith Plat
Veld 1 - B circuittraining
17:00 - 18:15 MO9-Geel Bo Severs
Lisette Israels
Sophie Korthorst
Veld 1 - C circuittraining
18:15 - 19:30 JO12-1 Veld 2 - CD Trainer van De Ridder
18:15 - 19:30 MO12-2 Lisette Israels Veld 2 - AB
19:00 - 20:30 JO16-1 Jordy Derks
Thijmen Lindeman
Veld 1 - AB
19:00 - 20:30 MO16-1 Jame Derks Veld 1 - CD
19:30 - 20:45 MO16-2 Veld 2 - AB Trainer van De Ridder Bij wedstrijden trim-mix training tot 20:30
20:00 - 21:30 Trimhockey Mixed Alex van Denderen Veld 2
20:30 - 22:00 JO18-1 Jordy Derks
Thijmen Lindeman
Veld 1 - AB
20:30 - 22:00 MO18-1 Jame Derks Veld 1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 Keepers JJ Gabe van der Schoot
Milan van Westering
Rosalie Metz
Veld 2 - CD
18:00 - 19:30 MO12-1 Erik van Berkel Veld 2 - AB
19:00 - 21:00 Keepers A-B Gabe van der Schoot
Robert-Jan Boreel
Rosalie Metz
Veld 2 - CD
19:00 - 21:00 Keepers D-C Gabe van der Schoot
Robert-Jan Boreel
Rosalie Metz
Veld 2 - CD
19:00 - 20:00 MO14-1 Edwin Douwes Veld 1 - CD
19:00 - 20:00 MO14-2 Sven Metz
Thijs de Kruiff
Veld 1 - AB
20:00 - 21:30 D1 Edwin Douwes Veld 2 - AB
20:00 - 21:30 MO18-2 Theo Eigenberg Veld 1 - CD
20:00 - 21:30 MO18-3 Joelle van Keulen Veld 1 - AB Joëlle kan er niet altijd zijn om training te geven ivm school
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:30 Trimdames WO Krijn Korfage Veld 2
16:30 - 17:30 Hockeyklas Milou Klein
Rob Gaasbeek
Veld 1 - AB
16:30 - 17:30 JO9-Blauw Rick Vroon
Wiebe Oechies
Veld 2 - B
16:30 - 17:30 Kabouters Ilse van de Ven Veld 1 - CD
16:30 - 17:30 MO9-Blauw Sterre van Dijk Veld 2 - D
16:30 - 17:30 MO9-Geel Julius Sax
Lisette Israels
Veld 2 - C
17:30 - 18:30 JO10-Blauw Jorn de Vries
Wiebe Oechies
Veld 2 - AB
17:30 - 18:30 MO10-Blauw Daphne Sophie Nagtegaal
Lisette Israels
Veld 1 - CD
17:30 - 18:30 MO10-Geel Anton van Gerwen Veld 1 - AB
18:00 - 19:00 JO12-1 Jame Derks Veld 2 - CD
18:30 - 19:45 MO12-2 Lisette Israels Veld 1 - CD
18:30 - 20:00 MO16-2 Anton van Gerwen Veld 1 - AB
19:00 - 20:30 JO16-1 Jordy Derks
Thijmen Lindeman
Veld 2 - AB
19:00 - 20:30 MO16-1 Jame Derks Veld 2 - CD
20:00 - 21:30 H2 Remco de Kruiff Veld 1
20:30 - 22:00 JO18-1 Jordy Derks
Thijmen Lindeman
Veld 2 - AB
20:30 - 22:00 MO18-1 Jame Derks Veld 2 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 MO12-1 Erik van Berkel Veld 2 - CD
18:00 - 19:30 MO14-2 Sven Metz
Thijs de Kruiff
Veld 2 - AB
19:00 - 20:30 MO14-1 Edwin Douwes Veld 2 - CD
19:30 - 20:30 MO18-2 Theo Eigenberg Veld 2 - AB
19:30 - 20:30 MO18-3 Joelle van Keulen Veld 1 - CD Joëlle kan er niet altijd zijn om training te geven ivm school
20:30 - 22:00 D2 Edwin Douwes Veld 2 - CD oneven weken op waterveld
20:30 - 22:00 D3 Harold Pouw Veld 1 - AB even weken op waterveld
20:30 - 22:00 H30-1 Veld 1 - CD even weken op waterveld
20:30 - 22:00 H45-1 Veld 2 - AB oneven weken op waterveld
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
19:00 - 20:30 D1 Edwin Douwes Veld 2 - CD
20:00 - 21:30 H2 Remco de Kruiff Veld 2 - AB
Hoofdsponsor









Sponsoren