Competitie

Handige links
Inloggen

Agenda
25-5 
Vrijdagmiddagborel
26-5 
Hollandse Avond
4-6 
concept teamindeling
5-6 
Algemene Vergadering
6-6 
Basisopleiding train
8-6 
afsl trimhockey
9-6 
clinic Ellen Hoog -s
Hele agenda
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

26 mei | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MA1 50618 SV Kampong Hockey MA2 15:15 16:00 Veld 1 Volvo  info
Fluiten: Paul Tijs en Camiel Lindeman
MA2 50456 Nijkerk MA1 45 13:15 14:30 uit -   info
MA3 50314 MHC Leusden MA4 17:15 17:45 Veld 2 Rabobank  info
Fluiten: Feline Cevaal en Cesanne van Echteld
MB1 44709 VMHC Spitsbergen MB1 13:45 14:30 Veld 1 Volvo  info
Fluiten: Thijmen Lindeman en Harold Pouw
MB2 44639 Hockey Club Naarden MB4 45 15:00 16:15 uit -   info
MB3 45892 HC Geldermalsen MB2 15:45 16:15 Veld 2 Rabobank  info
Fluiten: Chantal Boterhoek en Emma Ide
MB4 45766 Loenense MHC MB5 60 11:00 12:30 uit -   info
MB5 70343 Hockeyclub Montfoort MB4 40 09:05 10:15 uit -   info
MC1 48029 Gooische Hockey Club MC3 55 10:35 12:15 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MC2 47554 Huizer HC MC5 50 13:10 14:30 uit -   info
MC3 47631 Zwaluwen Utrecht MC4 12:45 13:15 Veld 2 Rabobank  info
Fluiten: Ort Willems en Alwin Luiken
MD1 61517 H.C. Eemvallei MD2 09:15 10:00 Veld 1 Volvo  info
Fluiten: Hester Aris en Laura Tijs
MD2 61719 VMHC Spitsbergen MD2 40 09:20 10:30 uit -   info
MD3 62357 Hockey Club Naarden MD5 09:45 10:15 Veld 2 Rabobank  info
Fluiten: Rosa Zumbrink en Fleur Seinen
fleur niet, roos hensen fluit
MD4 62421 Hilversum MD9 11:15 11:45 Veld 2 Rabobank  info
Fluiten: Sterre van den Berg en Gwen den Hartog
JA1 49162 Baarnse Mixed Hockey Vereniging JA2 17:00 17:30 Veld 1 Volvo  info
JB1 51253 Schaerweijde JB5 14:15 14:45 Veld 2 Rabobank  info
Fluiten: Gerald Cramer en Tycho Visscher
JC1 48490 MMHC Voordaan JC3 35 13:25 14:30 uit -   info
JD1 60695 Baarnse Mixed Hockey Vereniging JD1 11:00 11:30 Veld 1 Volvo  info
Fluiten: Job Lantinga en Hugo Willemsen
JD2 61265 MHC Soest JD3 12:30 13:00 Veld 1 Volvo  info
Fluiten: Jasmijn van Rooijen en Karlijn Mertens

26 mei | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
M6E1 68020 Hockeyclub Amersfoort ME1 08:30 09:00 Veld 2 Rabobank A info
M6E2 68089 Gooische Hockey Club ME5 55 07:35 09:00 uit -   info
  veld 5C  
Let op: Uittenue mee!   
M8E1 66997 MHC Fletiomare M8E3 45 09:05 10:20 uit -   info
  Veld 2C/D  
M8E2 67434 Hockeyclub Amersfoort M8E7 08:30 09:00 Veld 2 Rabobank CD info
M8E3 67439 SV Kampong Hockey M8E6 30 09:00 10:00 uit -   info
MF1 71815 Hockeyclub Amersfoort MF1 35 07:55 09:00 uit -   info
MF2 71998 VMHC Spitsbergen MF2 08:30 09:00 Veld 1 Volvo A info
MixedF1 71065 MHC Fletiomare JF1 08:30 09:00 Veld 1 Volvo C info
J6E1 65836 H.C. Eemvallei JE4 08:30 09:00 Veld 2 Rabobank B info
J8E1 65732 HC Rijnvliet J8E1 35 08:40 09:45 uit -   info
  C-D: opruimen na afloop  
Let op: Uittenue mee!   
JF1 70966 MHC Fletiomare JF3 08:30 09:00 Veld 1 Volvo B info


Hoofdsponsor














Sponsoren